VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TJ SOKOL DÍLY

JSME AMATÉRSKÝ TÝM HRAJÍCÍ KRAJSKOU SOUTĚŽ MUŽŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE SKUPINU „C“, KTERÁ JE POD ZÁŠTITOU ČESKÉHO SVAZU ČESKÉHO HOKEJE.

Informace:

Třetí výhra v řadě s HC Město Touškov 3:0

Zápasy

Lední hokej

Polovina sezony

Čas utíká jako voda a my jsme v polovině sezony. Odehráli jsme další čtyři zápasy s celkovým skóre 7 bodů. Na začátek se vrátím k neodehranému zápasu s Chotíkovem, který řešíla STK (soutěžně technická komise) a rozhodla v kontumaci v náš prospěch 5:0.

V zápase proti Městu Touškov jsme se rozstříleli a se čtrnácti brankami na konci utkání jsme v zápase jasně dominovali. Zápas se vyvíjel od začátku v náš prospěch, soupeř hrál na brejkové situace a když se mu podařilo uject, dokázal skórovat. Na konci utkání svítilo na časomíře skóre 14:5.

Zápas proti HC Bezdružice byl z hokejového podání asi nejzajímavější, byla to bitva od začátku do konce. V druhé třetině jsme gólem šli do vedení a šest minut na to do „trháku“ vstřelením druhé branky. Ve třetí třetině se skóre upravilo na konečných 3:2 v náš prospěch.

27. Listopadu jsme doma přivítali Sokol Lipnici. Plán byl na soupeře vletět a nedat mu šanci, protože jsme věděli, že v tabulce jsou na posledním místě. Bohužel taktika vycházela první třetinu, pak jsme ve hře polevili a přizpůsobili se hře soupeře, proto jsme remizovali 4:4.

V derby proti HC Staňkov nás stále trápila viróza týmu, proto jsme proti soupeřům nastoupili pouze v 10 hráčích. I přes to jsme dokázali soupeře obrat o body a zaslouženě vyhrát. Hráčem v tomto utkání byl rozhodně brankář Pericat, který nás podržel, a tím jsme mohli nepříznívé skóre z první třetiny 1:3 otočit na konečných 6:4 pro nás.

Zápas se Žebrákem „B“ je odložen na 31.12 od 16:00 v Hořovicích.

Začátek sezony

Máme za sebou odehrané tři zápasy sezony resp. Dva, protože zápas s Chotíkovem je stále v jednámí kvůli tomu, že soupeř nedorazil k zápasu. První zápas jsme odehráli v Rokycanech proti TJ Čechie Příkosice, kde jsme sehráli remízu 2:2 i přes to, že jsme polovinu zápasu dohrávali v devíti hráčích. Šance, které jsme měli na naší straně, jsme nedokázali využít v náš prospěch. Až na přihrávku přes střední pásmo od Turhobra Štěpánovi Reinigerovi, který střelou na branku domácích skóroval. I střela Pavla Kouříka po nahrávce Matěje Blažka skončila v síti domácích. To jsme dokonce na tři minuty vedli, ale Příkosice dokázaly srovnat a zápas skončil již zmíněnou remízou.

Zápas proti Kaznějovu se odehrál v Plzni, hned v první třetině jsme inkasovali dvě branky, na které jsme nedokázali navázat a zápas koordinoval soupeř. Nepomohli jsem si ani našimi vyloučeními, kdy jsme skoro celou třetinu hráli ve čtyřech. Dvěma góly Šimona Blažka jsme dokázali stav snížit, ale zápas jsme prohráli 4:2.

Aktualizovaná soupiska na novou sezonu 2022/23

zde

ARCHIV ČLÁNKŮ

Lední hokej

Chcete nás sponzorovat?

Chtěli bychom touto cestou požádat o sponzorský příspěvek, který podpoří naší sportovní činnost. Naši sponzorům můžeme nabídnout umístění reklamy na našich webových stránkách a budeme velmi vdečni za jakoukoliv formu finanční podpory.