VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH TJ SOKOL DÍLY

JSME AMATÉRSKÝ TÝM HRAJÍCÍ KRAJSKOU SOUTĚŽ MUŽŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE SKUPINU „C“, KTERÁ JE POD ZÁŠTITOU ČESKÉHO SVAZU ČESKÉHO HOKEJE.

Informace:

Zápasy hledejte v levém panelu

Zápasy

Začátek sezony

Máme za sebou odehrané tři zápasy sezony resp. Dva, protože zápas s Chotíkovem je stále v jednámí kvůli tomu, že soupeř nedorazil k zápasu. První zápas jsme odehráli v Rokycanech proti TJ Čechie Příkosice, kde jsme sehráli remízu 2:2 i přes to, že jsme polovinu zápasu dohrávali v devíti hráčích. Šance, které jsme měli na naší straně, jsme nedokázali využít v náš prospěch. Až na přihrávku přes střední pásmo od Turhobra Štěpánovi Reinigerovi, který střelou na branku domácích skóroval. I střela Pavla Kouříka po nahrávce Matěje Blažka skončila v síti domácích. To jsme dokonce na tři minuty vedli, ale Příkosice dokázaly srovnat a zápas skončil již zmíněnou remízou.

Zápas proti Kaznějovu se odehrál v Plzni, hned v první třetině jsme inkasovali dvě branky, na které jsme nedokázali navázat a zápas koordinoval soupeř. Nepomohli jsem si ani našimi vyloučeními, kdy jsme skoro celou třetinu hráli ve čtyřech. Dvěma góly Šimona Blažka jsme dokázali stav snížit, ale zápas jsme prohráli 4:2.

Aktualizovaná soupiska na novou sezonu 2022/23

zde

ARCHIV ČLÁNKŮ

Lední hokej

Chcete nás sponzorovat?

Chtěli bychom touto cestou požádat o sponzorský příspěvek, který podpoří naší sportovní činnost. Naši sponzorům můžeme nabídnout umístění reklamy na našich webových stránkách a budeme velmi vdečni za jakoukoliv formu finanční podpory.