2020/21

3 body z Hořovic

V prvním kole jsme narazili na HC Spartak Žebrák, se kterým jsme odehráli zápas na zimním stadionu v Hořovicích. Do utkání jsme nevstoupili šťastně, když jsme hned po patnácti vteřinách inkasovali gól od Davida Merenuse. Psychika týmu byla v tom momentu někde u dna. Dokázali jsme však po minutě srovnat skóre prudkou střelou z hole Míry Osvalda. Další změna skóre přišla v dvanácté minutě, kdy Luboš Reiniger dokázal puk usměrnit mezi nohy brankáře Rosenbauma. Srovnání skóre přišlo opět z hole Merenuse. Minutu na to se opět skóre na tabuli měnilo a to díky Budweiserovi. V šesté minutě druhé třetině, kdy Liška objel bránu a snažil se dostat puk do brány, byl puk odražen brankářem před sebe a toho nejrychleji využil Blažek a svým švihem rozvlnil síť. Následně se hra vyrovnala a bylo vidět hodně střetů, ale i hodně šancí. Brankáři však svoje branky uchránili. O poslední úpravu skóre se postaral na konci třetí třetiny Venig. Tím upravil skóre na konečných 4:3 a my si můžeme oslavně připsat tři body do tabulky.

Letní tenisové soustředění

V srpnový víkend jsme se sešli po roce, k uspořádání tenisového turnaje. Bylo to po dlouhé vynucené pauze , způsobené pandemií. Místo jsme zvolili stejné jako v loňském roce v obci Úborsko, v penzionu U Jansů. Musím zde uvést poznámku, že majitelé penzionu se o naše zázemí opět skvěle postarali. Účastníků pro letošní rok ubylo, ale to nám nebrálo v tom si turnaj náležitě užít.

FOTO ZDE:

Přihláška na sezonu 2021/22

Právě jsme odeslali přihlášku do nadcházejícího ročníku. Věříme, že ustupující celosvětová pandemie nás již nebude ohrožovat a následná sezona proběhne v normálním duchu.

Svaz ukončil i mládežnické, žákovské a ženské soutěže

Už s definitivní jistotou se druhým rokem v řadě nedohrají neprofesionální soutěže v Českém hokeji. Výjimkou je pouze Juniorská liga akademií, kde k tomuto potvrzení schází pár dnů.

zdroj: https://hokej.cz/svaz-ukoncil-i-mladeznicke-zakovske-a-zenske-souteze/5054740

Naděje pro mládež i nižší soutěže. Svaz promýšlí, jak dohrát sezonu

 

Koronavirus stále drží v šachu všechny domácí soutěže kromě extraligy a první ligy. Český hokej ale ještě nechce zbytek sezony odpískat a vydal k němu aktuální stanovisko.

Tisková zpráva Českého hokeje

Výkonný výbor ČSLH se zabýval hokejovými soutěžemi, které jsou kvůli nouzovému stavu a souvisejícím opatřením s výjimkou Tipsport extraligy a Chance ligy dlouhodobě přerušeny, přičemž není jasné, kdy budou moci pokračovat. Řada mužstev z nižších a mládežnických soutěží tak zatím sehrála v letošní mistrovské sezoně pouze několik utkání.

Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta ČSLH Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné sehrát v souladu s rozpisem alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže. Klubům nabídne ČSLH v takovém případě jiný zápasový program.

Výkonný výbor ČSLH apeluje na majitele a provozovatele zimních stadiónů, aby v zájmu zdravého vývoje a sportování dětí a mládeže ledové plochy nerozpouštěli a udržovali stadióny v provozu pro tréninkovou a další činnost mládežnických a amatérských družstev, která bude zahájena, jakmile to opatření vlády a ministerstva zdravotnictví umožní.

zdroj: https://hokej.cz/nadeje-pro-mladez-i-nizsi-souteze-svaz-promysli-jak-dohrat-sezonu/5054445?t=kc1ucva1ajscyf5fu62ujk6kxf9ldo168weelfi8a9bxbb0rsskx9gy

2019/20

Přípravný zápas s HC HP Sršni

Před začínající sezonou jsme se rozhodli změřil síly s bývalým účastníkem CHNHL. Zápas probíhal v přátelské atmosféře a jeho začátek byl vyrovnaný pro obě strany.  Dlouho byl stav nerozhodný a až ke konci zápasu se nám podařilo vstřelit dvě branky. První vstřelil Štěpán Reiniger a druhou se závěrečnou píšťalkou Zbyněk Liška.

LETNÍ PŘÍPRAVA

Červencové tenisové soustředění týmu proběhlo v obci Úborsko. Obec se nachází na okraji národního parku Šumava. Antukové tenisové kurty se nachází u penzionu U Jandů v příjemném prostředí rodinného penzionu, kde rádi pohostí sportovce i turisty a dokonce i svatební hostiny.

Soustředění mělo začít v dopoledních hodinách, bohužel počasí nám nepřálo. Propršelo nám celé dopoledne, zvládli jsme díky tomu prodiskukovat všechny kroky na následnou sezonu. Odpoledne se počasí umoudřílo a my jsme se mohli vrhnout na antukové hřiště.

foto zde

KONEC SEZÓNY 2019/20

Sezóna nám skončila před týdnem, ale vrátíme se k ní s oficiálním ukončením tabulky a to je 4. místo. 🥔 Chtěli bychom poděkovat všem sponzorům a fanouškům, kteří nás v letošní sezóně podporovali a hnali k zisku dalších bodu. Děkujeme👏